Rólunk - karrier

Területi képviselőket

keresünk az ország egész területére.

Feladatok:

  • a vállalkozás és termékeinek eredményes képviselete és értékesítése az adott régióban
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, rendszeres ügyféllátogatások végrehajtása
  • új ügyfelek felkutatása, megnyerése, igények felmérése, tárgyalások levezetése
  • piacfigyelés, a termékek piaci helyzetének erősítése, árajánlatok kidolgozása
  • beszámoló készítés az aktuális eredményekről, piac helyzetéről

Elvárások:

  • min. 3 év értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • meglévő stabil ügyfélkör, kapcsolatrendszer
  • kiváló kommunikációs és önszervező képesség
  • dinamikus, határozott fellépés
  • pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • saját gépjármű (próbaidő alatt)

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • nagykereskedelmi tapasztalat
  • ruházati, munkaruházati, munkavédelmi és/vagy promóciós termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • vállalkozói igazolvány (nem feltétel, csak előny)

Amit kínálunk:

  • kiemelkedően magas jutalék
  • biztos hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • fiatalos csapat
  • céges mobiltelefon, laptop és gépkocsi